نوشته شده توسط Super User دسته: بهینه سایت
منتشر شده در 13 فروردين 1393 بازدید: 3491
پرینت

امروزه یکی از مهمترین رکنهای یک تجارت موفق تبلیغات است.

هر اندازه محصول ارزشمند و يا خدمات ارزنده ای داشته باشيد، مادامیکه آن را به ديگران معرفی نكنيد، كاری انجام نداده ايد.

یکی از پرجاذبه ترین و بهترین راههای تبلیغ، استفاده از سی دی های چند رسانه ای تبلیغاتی یا همان مالتی مدیا(مولتی مدیا) سی دی می باشد که از هر كتابچه، بروشور و يا كاتالوگ چاپ شده ای جذابتر بوده و به علاوه هزينه پایینتری را در پی دارد. زیرا سی دی های مالتي مديا فقط یکبار طراحی شده و با هزینۀ اندکی قابل تغییر می باشند و تکثیر آنها به راحتی و حتی با یک کامپیوتر شخصی امکان پذیر است ، در حالي كه تغيير نسخه های چاپی مراحل متعدد و پر هزينه ای را در بر دارد . پتانسیل بالا در ارائۀ اطلاعات و بهره گیری از متن ، صدا ، تصویر ، فیلم ، انیمیشن ، موسیقی ، لینکها و هزاران قابلیت نرم افزاری دیگر نشان از قدرت فوق العاده ی این رسانه است .
طراحی بصورت کاملا مستقل از سیستم کاربر می باشد و قابل اجرا بر روی کلیه سیستمهای عامل و سازگار با هر رزولوشن مانیتور خواهد بود .
سی دی مالتی مدیا در سایزهای مختلف به همراه طراحی جلد با آرم و شناسه شرکت شما، از بهترین هدایای تبلیغاتی و ابزار بازاریابی و اطلاع رسانی روز دنیا جهت عرضه در نمایشگاهها ، سمینارها ، ارسال به مشتری و غیره میباشد علاوه بر اينها در دنيايي كه ذخائر طبيعي و جنگلها رو به نابودي است در مصرف كاغذ صرفه جويي كرده ايد!

 

مزایای استفاده از کاتالوگ الکترونیکی و سی دی مالتی مدیا:

با توجه به چندرسانه اي بودن بهترين تاثير را در نظر بازديدکنندگان دارد .
سی دی مولتی مدیا از هر كتابچه، بروشور و يا كاتولوگ چاپي جذابتر بوده و به علاوه هزينه كمی را در پي دارد.
سی دی مولتي مديا فقط یکبار طراحی و تولید شده و با هزینۀ کمی قابل تغییر است، در حالي كه تغيير نسخه چاپی مراحل متعدد و پر هزينه ای را در بر داشته و اکثرا موجب طراحی مجدد محصولات می گردد .
سهولت کپی برداری و به تعداد مورد نظر تکثیر کردن یکی دیگر از ویژگی های سی دی مولتی مدیا می باشد. مثلا برای کاتالوگ چاپ شده، شما باید برای چاپ دوباره کاتالوگ ، اجباراً به آن شرکت یا چاپخانه مراجعه کرده و این در حالیست که برای سی دی مالتی مدیا و کاتالوگ الکترونیکی، میتوانید با کامپیوتر شخصی خود آنها را به تعداد دلخواه تکثیر کنید.
سی دی مالتي مديا به اندازه يك سايت محدود نیست و می تواند به سادگی تمامي اطلاعات و تصاوير را به طور كامل شرح داد.

يك سي دي چند رسانه اي ( مالتي مديا ) چه امكاناتي را دارد؟

از ديد فني اهم قابليت هاي سي دي مالتي مديا داشتن امكانات زير است كه بنا به نوع كاربرد سي دي ( آموزشي ، تبليغاتي ، سازماني ، اطلاع رساني و تفريحي و ... ) استفاده از هر دسته از امكانات در اولويت قرار مي گيرد.

معرفی کامل محصولات و خدمات و...
عدم وجود محدودیت در ارائه محتوا پخش خودكار (autorun)
نمايش انيميشن
نمایش فيلم
نمايش عكسها و گالري
نمايش فايل هاي متني و كتابهاي الكترونيك ( ebook)
امكانات استفاده از صفحات و محتويات فضای وب به صورت آنلاين و آفلاين (فناوري جديد)
پخش موسيقي
اجرای فایلهای PDF در داخل محیط مالتی مدیا
پیوست انواع فایل با فرمتهای مختلف از قبیل PDF,Word و...

و به طور كلي طيف گستردۀ امكانات ويژگيهاي منحصر به فرد سمعي و بصري است كه بنا به نوع كاربرد قشر مخاطب سي دي ،استفاده هر دسته از امكانات در اولويت قرار مي گيرد.

هر يك از موارد داراي ابزار كنترل مختص به خود مي باشد اعم از كنترل صدا و اندازه تصوير ، وضوح و شفافيت و اندازه عكس ها و ...

لازم به ذكر است كه اين دسته از امكانات به دليل فراگير بودن آنها به عنوان مشخصه اصلي سي دي هاي چندرسانه اي شناخته شده اند و امكانات جانبي ديگري نظير تغيير زبان ، نصب و استفاده از نرم افزار خاص و ... مي تواند در اينگونه سي دي ها گنجانده شود.

چرا استفاده از مالتی مدیا؟

از ديد تجاري سی دی مالتي مديا همان كارت ويزيتهای چاپي هستند كه روند الكترونيك و به روز به خود داده اند و از آنجا كه اين رسانه تبليغاتي موفق كشورهاي پيشرفته دنيا است نگرش مخاطبين به فعاليت شما را تغيير خواهد داد.

دانستن اين مهم كه سي دي بر خلاف كارت و يا بروشور حداقل يكبار و به طور دقيق ديده مي شود.

در اختيار داشتن كلاسيك ترين شيوه اطلاع رساني اين نكته را اثبات مي كند كه در برنامه ريزي داراي اهدافي متناسب با عصر پيشرفت و تکنولوژی هستيد.

مقرون به صرفه بودن هزينه طراحي و تكثير و كاهش هزينه هاي چاپ كاغذي (زيرا همه مي دانيم كه اكثر تبليغات كاغذي و ... به سرنوشت خوبي دچار نمي شوند).

بر خلاف محصولات كاغذي يك سي دي مالتي مديا حجم وسيعي از اطلاعات شما را در بر مي گيرد كه كاربر به راحتي در محيطي دلنشين با صرف كمترين زمان به بيشترين شناخت از محصول و يا هدف آموزشي شما دست پيدا مي كند.

بسياري از مطالب مهمي كه بايد شفاهي توسط خود شما و به صورت حضوري به مخاطبين توضيح داده شود از طريق سي دي به همراه ضميمه هاي لازم يكجا و كامل به تك تك مخاطبين ارائه مي شود.

وقتي تمام ابزارهاي سمعي و بصري به بهترين شكل و متناسب با وقتي كه مخاطب شما آنرا آزادانه تعيين مي كند ارائه مي شود كاربر شما به هيچ وجه از نوع اطلاع رساني شما احساس خستگي نمي كند.

يك سي دي مالتي مديا مي تواند خط مشي ، اهداف ، توان و نيازمنديهاي اجرايي نظير پروژه هاي انجام يافته و در حال انجام و ... را با چيدمان درست از نظر كيفيت و درجه اهميت نشان دهد و خواسته شما را تامين كند.

اعتقاد به اين مهم كه هر سي دي يك تيزر قابل پخش در هر زماني و مكاني است و نيز مي تواند توانايي هاي شما را به خارج از مرزهاي ايران نشان دهد.

يك سي دي مالتي مديا آنچه كه مخاطبين از شما نياز دارند و آنچه شما از مخاطبين انتظار داريد را شفاف بيان مي كند و از هزينه هاي شما به پاسخگويي سوالات مخاطبين به صورت ارتباط مستقيم مي كاهد.

عمر سي دي هاي چند رسانه اي بسيار بالاتر از محصولات كاغذي است و بر خلاف كتاب ، انتشار مجدد آن در طي مدت كوتاهي امكان پذير است.

سرانه استفاده مردم از محصولات سمعي و بصري بسيار بالاتر از محصولات نشريه اي است و در واقع يك تصوير درست از يك موضوع مي تواند از چندين كتاب گويا تر باشد و سريعتر هم به خاطر سپرده مي شود.

يك سي دي مالتي مديا بر خلاف محصولات كاغذي داراي فهرستي پويا و سريع است و در كمترين زمان كاربر را با هدف مورد نظر مي رساند.

يك سي دي مالتي مديا مي تواند همزمان چندين هدف آموزشي ، اطلاع رساني و تبليغاتي را دنبال كند كه بنا به همين علت تمام اقشاري كه به يك و يا قسمتي از آن اهداف نياز دارند به سي دي مراجعه كنند كه باعث انتشار بيشتري مي شوند.

این سی دی چگونه باعث کاهش هزینه های شما می شود؟

شما می توانيد با هزينه ای اندك سی دی مالتی مديای خود را به روز نمائيد.
با توجه به هزینه های بسیار بالای کاتالوگ های سنتی هزینه های طراحی، ساخت و تکثیر سی دی کاتالوگ بسیار منطقی و مناسب با هر بودجه ای می باشد.
هزینه تکثیر سی دی بسیار پایین و منطقی می باشد.


 
نوشته شده توسط Super User دسته: بهینه سایت
منتشر شده در 13 فروردين 1393 بازدید: 9710
پرینتبهینه سایت با اتکا به بیش از 19 سال سابقه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات،طراحی سایت ، بهینه سازی وب سایت ، سئو یا همان رشد در موتور جستجو ، افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی در بخش های خصوصی و دولتی تاسیس گردید.
این گروه در راستای بهبود کیفیت کاری و تخصصی نمودن فعالیتهای خود، زمینه کاری خود را محدود به حوزه هایی خاص از اینترنت مانند : طراحی سایت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی، افزایش فروش فروشگاه ها و SEM ، که سئو و گوگل ادز ( تبلیغات در گوگل ) زیر مجموعه کوچکی از آن است، نموده و از ورود به سایر زمینه ها از جمله سخت‌افزار و شبکه‌هایکامپیوتری ( با توجه به داشتن سوابق در این حیطه ها ) اجتناب ورزیده است.

پروژه های انجام شده توسط ما در زمینه های مختلف خود گویای این مطلب هستند.

توانایی گروه بهینه سایت با توجه به تجارب گذشته عبارتند از مشاوره ، طراحی و پیاده سازی:

طراحی سایت، طراحی وب سایت، بهینه سازی وب سایت
افزایش بازدید سایت ، رشد سایت در موتور جستجو و ارتقا بازدید سایت
راه اندازی وب سایت داینامیک ( CMS ) و سایت های استاتیک
پورتال فروشگاهی یا همان فروشگاه ساز
تبلیغات در گوگل که به گوگل ادز یا همان Google ads هم شهره است.
افزایش فروش فروشگاه های اینترنتی بصورت هدفمند ( پایه گذار در ایران )
...

کافی است درخواست خود را برای ما از طریق فرم سفارش ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما خدمتگذار شما باشند.

 
نوشته شده توسط Super User دسته: بهینه سایت
منتشر شده در 13 فروردين 1393 بازدید: 3808
پرینت
فروشگاه های اينترنتي بهینه سایت طراحي شده با فناوري روز برنامه نويسي و طراحي قالب هاي زيبا و با استفاده از تكنولوژي Ajax و PHP و HTML و CSS و Javascript و XML به همراه استفاده از جديدترين متد SEO داراي بالاترين آمار ثبت فروشگاه شما در موتور هاي جستجو همانند گوگل و ياهو و .... ميباشد. كه اين امر باعث بالا رفتن ميزان آمار بازديد شما و افزايش چشمگير فروش محصولات شماست. در زير برخي از ويژگي هاي اصلي فروشگاه های ما را ملاحظه ميفرماييد.
 • راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي همانند فروشگاه واقعي نيازمند امكانات خاصي است، اين امكانات شامل:

  • امكان طبقه بندي (قفسه بندي) محصولات در فروشگاه اينترنتي
  • امكان تعريف محصول در فروشگاه اينترنتي (قرار دادن كالا در قفسه)
  • امكان تعيين قيميت محصولات براي فروش اينترنتي
  • ارائه تصاوير متعدد و گالري تصاوير از محصول
  • درج مشخصات محصولات
  • انبارداري، اطلاع از موجودي كالاها در فروشگاه اينترنتي
  • صندوق
  • صدور فاكتور و پيش فاكتور
  • امکان اعمال مالیات و تخفیف در فروش
  • فروش آنلاین و پرداخت از طریق تمامی کارت های عضو شتاب و های اعتباری بین المللی با وارد نمودن شناسه دریافتی در پنل مدیریت
...


جهت ارائه نمونه ، لطفا با ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت رزومه به همراه نمونه ها خدمت شما ارسال گردد.
 
نوشته شده توسط Super User دسته: بهینه سایت
منتشر شده در 13 فروردين 1393 بازدید: 4243
پرینت

اینترنت رسانه ای با توان بسیار گسترده و بالاست ، اما شرکتهای نسبتا کمی توانسته اند از آن به شکل موفقیت آمیز بهره برداری کرده و در جهت مقاصد تبلیغ خود به کار گیرند ، جذابیت اینترنت در وهله اول به دلیل آن است که از طریق آن به شکل مستقیم و یک به یک میتوان به تک تک مصرف کنندگان ارتباط برقرار کرد .

در تئوری ، سازمانها و مصرف کنندگان میتوانند با استفاده از این دستاورد ، کالا خریداری کنند ، به تبادل اطلاعات بپردازند و به پژوهشهای ارزشمند دسترسی یابند اما در عمل ، اینترنت ، تا زمان حال رسانه ای است که بسیاری از توانمندیهای ، آن کما کان بلا استفاده مانده است .

یکی از بزرگترین چالشهای بازاریابی در اینترنت تلاش برای جلب و جذب مخاطبان است . این امر باعث به وجود آمدن یک صنعت تبلیغاتی کاملا جدید بر روی شبکه وب شده است .

تبلیغات در اینترنت ممکن است اهدافی از جمله اهداف زیر را دنبال کنند .

انتشار اطلاعات : سایت ، محل مناسبی برای ارایه اطلاعات دقیق در مورد کالاها یا خدمات یک شرکت است .

ایجاد آکاهی : تبلیغات در اینترنت میتواند برای افزایش آگاهی از یک سازمان به طور کلی و کالاها و خدمات خاص آن سازمان مفید باشد .

به دست آوردن اطلاعات تحقیقی : بازاریابان از شبکه اینترنت برای بدست آوردن اطلاعات و مشخصات مخاطبان خود استفاده میکنند . مثلا یک شرکت هواپیمایی از اینترنت برای مصاحبه با مسافران همیشگی خود جهت تعیین اولویتها ، سلیقه خرید و سایر اطلاعات مربوط به آن استفاده میکند .

ایجاد وجهه یا تصویر ذهنی : سایت ممکن است برای نشان دادن و ایجاد وجه های که سازمان یا شرکت آرزوی داشتن آن را دارند ، طراحی شده باشد .

تحریک به خرید آزمایشی : برخی سایتهای اینترنت برای تحریک خرید آزمایشی محصولاتشان از کوپنهای الکترونیکی استفاده میکنند .مزایا تبلیغات در اینترنت

- بازار هدف : یکی از مزایای اصلی شبکه اینترنت توانایی هدف قرار دادن گروههای بسیار مشخصی از افراد با حداقل اتلاف پوششی شبکه است .

- طراحی پیام : در نتیجه هدف قرار دادن دقیق و معین مخاطبان ، پیامها را میتوان برای جذب نیازها و خواسته های مشخص مخاطبان مورد نظر ، طراحی کرد .

- قابلیت تعاملی : ماهیت تعاملی شبکه اینترنت ، باعث درگیری بیشتر مشتری میشود .

- دسترسی به اطلاعات : وقتی کاربران رایانه از یک سایت شبکه دیدن میکنند ، میتوانند اطلاعات فراوانی نسبت به مشخصات محصول ، اطلاعات خرید و غیره به دست آورند . همچنین میتوان اطلاعات جدید را فورا در اختیار مخاطبان قرار داد .

- قابلیت فروش : چون شبکه یک رسانه پاسخی مستقیم است ، قابلیت انجام فروش در آن بسیار بالاست .

- خلاقیت : طراحی مناسب یک سایت میتواند باعث جلب توجه مخاطبان و ایجاد علاقه نسبت به شرکت و محصولات آن شود .

- توان بالقوه بازار : با افزایش نفوذ رایانه های شخصی به خانوارها و افزایش آگاهی و علاقه نسبت به شرکت اینترنت ، توان بالقوه بازار نیز افزایش خواهد یافت .

درجهان امروز و تجارت نوين، وب سايت نقش بسيار مهمی در موفقيت شما دارد. درعصراطلاعات مخاطبين ورقيبان شما فقط يک کليک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنيا صدها ميليون نفر از اينترنت استفاده مينمايند. زمينه فعاليت شما هر چه ميخواهد باشد ، مسلما شما نميتوانيد به سادگی از اين جمعيت صرفه نظر کنيد.

وب مکانی جهت حضورشما و تجارت شماست ارزان وسريع می باشد، کاتالوگ يا اطلاعات شما هميشه در دسترس است، شما می توانيد 24 ساعت در شبانه روز خدماتتان را ارائه دهيد ، ازترافيک وشلوغی شهرها به دورهستيد ، شما درمقابل بازار و تقاضای جهانی قرار داريد ، ازبرخورد مستقيم بامشتری عصبانی خبری نيست ، به راحتی و با سرعت می توانيد پيامهايتان را انتقال دهيد، شما می توانيد هزينه های زيادی ازجمله پذيرش سفارشات، چاپ، نامه نگاری، پرسنل و ... را کاهش دهيد .

معماری اطلاعات، پایه واساس طراحی وساخت وب سايت می باشد. معماری اطلاعات ساختارکلی سايت است ودر حکم نقشه اصلی آن می باشد. کليه اجزاء از جمله صفحات و ارتباطاتشان ، مطالب ومحتويات صفحات، فرمها، راهبری سايت، اينترفيس، گرافيک، تبادلات ، کارکردها و... همگی برطبق آن ساخته می شوند.امکانات بخش طراحی:

- مشاوره در زمینه وب سایت و تجارت الکترونیک و ارائه راهکارهای مناسب صنعت شما

- بهره گيری از طراحان مجرب

- استفاده از نرم افزارها و تکنیکهای برنامه نویسی به روز

- طراحی بر اساس به روزترين الگوهای دنيای وب

- طراحی مجدد تا تامين نظر مشتری

- امکان در اختيار نهادن نرم افزارهای مديريت سايت

- آموزش نحوه استفاده و کار با سايت

- امکان طراحی لوگو ، آرم ،عکاسی

-----------------------

جهت ارائه نمونه ، لطفا با ما تماس حاصل بفرمائید تا در اسرع وقت رزومه به همراه نمونه ها خدمت شما ارسال گردد.

 
نوشته شده توسط Super User دسته: بهینه سایت
منتشر شده در 13 فروردين 1393 بازدید: 4206
پرینت

 

 

 

 • سايت وب چيست؟

سايت وب، مجموعه ي از صفحات مرتبط به يکديگر است که انبوهی از اطلاعات را در قالب متن، تصوير، صدا، و فيلم در اختيار بيننده قرار می دهد.

 • چه کسانی می توانند سايت وب داشته باشند؟

تمام اشخاص و سازمانها می توانند سايت وب داشته باشند. به جرات می توان گفت که سريعترين و بهترين راه معرفی فعاليتها، محصولات، و شرکتها سايت وب است. در واقع وب نقش کاتالوگی اينترنتی را برای شما بازی می کند

 • سايت وب چه مزايايی دارد؟

با داشتن يک سايت وب ميتوان کليه اطلاعات مربوط به يک سازمان، مانند بيوگرافی، حوزه فعاليت، و محصولات را در قالب يک کاتالوگ جامع ايجاد کرد، با اين تفاوت که بر خلاف کاتالوگ های عادی نيازی به چاپ و توزيع اين کاتالوگ نخواهد بود و به سهولت و در کمترين زمان برای کليه افرادی که به اينترنت متصل هستند، قابل دسترس خواهد بود. در ضمن افراد با ديدن سايت وب و در صورت نياز برای دريافت اطلاعات بيشتر می توانند از طريق اينترنت و با ارسال نامه با سازمان ارتباط برقرار کنند

 • مراحل ايجاد يک سايت وب چيست؟

برای اينکه يک سايت وب داشته باشيد، ابتدا بايد برای سايت خود نامی انحصاری به ثبت برسانيد که اصطلاحا دامنه (Domain) ناميده میشود. سپس بايد برای سايت خود فضايی در اينترنت اجاره کنيد، و نهايتا بايد نسبت به طراحی صفحات سايت خود اقدام کنيد.